Knauf wylewka anhydrytowa – idealnie równe posadzki w Twoim domu

Podłoga  to bardzo ważny element naszego domu. Wykonując ten etap remontu chcemy by uzyskane posadzki były trwałe i równe, by spokojnie móc ułożyć na nich wybrane panele czy deski podłogowe. Zwłaszcza w przypadku tych ostatnich wymagania co do podkładu podłogowego na jakim będą ułożone są bardzo wyśrubowane. Produktem, który spełnia nawet najwyższe wymagania jest wylewka anhydrytowa.

Wylewka anhydrytowa – co warto o niej wiedzieć?

Ten rodzaj wylewki o płynnej konsystencji zapewnia uzyskanie idealnie równych i gładkich powierzchni w każdym pomieszczeniu. W przypadku miejsc gdzie byłaby narażona na kontakt z wilgocią, należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu posadzki, gdyż źle znosi kontakt z wodą. Szczególnie poleca się ją jako podkład podłogowy na ogrzewanie podłogowe, ponieważ zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła. Wylewki te charakteryzują się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, dlatego możemy je wykonać w cieńszej warstwie niż tradycyjna wylewka cementowa

Knauf wylewka anhydrytowa – sprawdzony wybór tysięcy inwestorów

Stawiając na wylewki anhydrytowe mamy możliwość wykonania w krótkim czasie posadzki na dużej powierzchni. Jeśli planujemy instalację ogrzewania podłogowego w swoim domu warto postawić na sprawdzony środek Knauf wylewka anhydrytowa, która zapewni nam uzyskanie idealnie gładkiej podłogi i idealnej temperatury w naszym domu.

Zadzwoń:
+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
knauf wylewka anhydrytowa

Dojazd: