Z pianką na “ty”

Zbliża się zima. Ale nie boimy się chłodów, gdy wiemy, że wrócimy do przytulnego domu, w którym pokrzepimy się herbatą lub czymś mocniejszym. A jeżeli nasz dom nie jest jeszcze ocieplony, warto zastanowić się nad termomodernizacją przy użyciu piany poliuretanowej. 

 

Zobaczmy, jak to wygląda pod względem ceny.

Inwestycja na przyszłość

Przede wszystkim godzi się wspomnieć, że ocieplenie domu owym materiałem to doskonała inwestycja. Zaprzestaniemy dogrzewania czterech ścian w mroźny czas, a latem nie będziemy już zmuszeni łożyć środków na klimatyzację.

Ocieplanie pianą cena 2020

Dość często użytkownicy sieci wpisują w okienko wyszukiwarki hasło “pianka pur cena”. Widocznie ta metoda izolacji zyskuje coraz większą popularność. 

 

Obecnie koszty pianowania kształtują się podobnie jak przed rokiem. Trend cenowy się ustabilizował, zatem przewidujemy, że w 2020 roku ceny będą dość zbieżne. Pewne znaczenie ma tutaj województwo, w którym chcemy dokonać owej temomodernizacji. I tak w podlaskim, podkarpackim i lubelskim ceny za usługę kształtują się stosunkowo nisko. W tych regionach za 10 cm2 natrysku zapłacimy już od 44 złotych, kiedy w innych województwach, np. Pomorskim i zachodniopomorskim cena za 10 cm2 będzie oscylowała wokół 50 złotych.