Tremco illbruck – produkty do izolacji paroszczelnych

Tremco illbruck to nowoczesny, wysoko uszczelniający produkt, który doskonale sprawdzi się w uszczelnianiu skomplikowanych połączeń na budowach. To najnowszy trend technologiczny w uszczelnianiu. Jest połączeniem właściwości pianki poliuretanowej i silikonów, zachowując pożądane właściwości każdego z nich. Szczególnie polecany przy montażu okien, dachów, fasad gdzie przeprowadzane są próby szczelności.

Zastosowanie Tremco illbruck

Tremco illbruck to produkt hybrydowy o unikalnych właściwościach, utworzony z połączenia technologii tradycyjnego poliuretanu i produktów silikonowych. Tworzy trwały, trzywarstwowy elastyczny film na podłożach budowlanych. Każda warstwa spełnia inne funkcje.

Zewnętrzna ma chronić warstwę środkową przed działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych. Warstwa środkowa ma odgrywać rolę izolatora cieplnego i akustycznego. Zadaniem warstwy wewnętrznej jest niedopuszczenie wilgoci do warstwy środkowej i oddzielenie klimatu zewnętrznego od tego wewnątrz.

Zalety Tremco illbruck

Tremco illbruck to produkt profesjonalny, ale i bezpieczny dla zdrowia. Jest bezzapachowy i przejrzysty. Łatwy w aplikacji i obróbce, a przy tym charakteryzujący się bardzo dobrą i długotrwałą przyczepnością do podłoża bez wcześniejszego gruntowania. Powstanie warstwy uszczelniającej to czas kilku minut. Jest odporny na niskie temperatury (nawet -40) stopni, promieniowanie UV. Zastosowanie Tremco illbruck to gwarancja satysfakcji i niezawodna szczelność.