Osuszanie posadzek – szybko i skutecznie

Przyczyny zalania

Wybudowany nisko dom przy ziemi bądź mając piwnice pod mieszkaniem, często po intensywnych opadach deszczu jesteśmy narażeni na zalanie pomieszczeń zagrożonych na linii płynącej wody. Często przyczynami tego mogą być zapchane rowy, bądź studnie kanalizacyjne, które nie nadążają z odbiorem intensywnego opadu deszczu. Woda to żywioł, jak i ogień natomiast skutki zalania mogą nieść mniejsze konsekwencje niż pożar.

Zawsze najbardziej zagrożonym elementem zalania są posadzi i podłogi. Osuszanie posadzek bądź podłóg często nie wymaga dużych kosztów. Natomiast jeśli pomieszczenie zostało mocno zalane, warto wtedy zainwestować w firmę, która się na tym zna.

Postaw na profesjonalizm

Firma Kubatura zajmuje się profesjonalnie osuszaniem wszelkiego rodzaju rzeczy. Dana firma w swoim wyborze posiada trzy metody osuszania. Pierwszą metodą jest osuszanie podczerwienią. Ta metoda polega na ogrzaniu zalanej powierzchni za pomocą promieni podczerwonych. Drugą metodą jest osuszanie kondensacyjne. Jest to metoda najczęściej stosowana. Omawiana technologia charakteryzuje się tym, że zasysa wilgotne powietrze, dzięki czemu wytrąca się woda, która zostaje odprowadzona do zbiornika. Na końcu podgrzane powietrze wypuszcza się do pomieszczenia. Ostatnią metodą osuszania jest osuszanie adsorpcyjne. Można ją wykonać w każdych warunkach temperaturowych. To osuszanie polega na zassaniu wilgotnego powietrza do wentylatora, po czym osuszane jest w 30 procentach i wraca do obiegu jednak już podgrzane.

Metod jest wiele natomiast firma dobierze pod kątem klienta odpowiednią metodę do osuszana dla danej powierzchni. Dzięki czemu klient będzie zadowolony z efektów pracy.

Firma Kubatura również specjalizuje się w odgrzybianiu i wielu innych ważnych aspektach podczas zalania budynku. Warto postawić na renomowaną firmę, która zna się na rzeczy byśmy szybko mogli cieszyć się z osuszonych pomieszczeń.

 

Zadzwoń:
+48 668391919

Zobacz stronę:
http://kubatura-lab.pl/uslugi-budowlane/
osuszanie po zalaniu

Dojazd: