Folia antykorozyja VCI – zbawienie przedsiębiorców

Narastający problem

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób kupuje produkty zza granicy, często produkty dostarczane są do nas statkiem z innego kontynentu. Najczęściej zamawiamy ubrania oraz części samochodowe, motocyklowe i komputerowe. Co te trzy produkty mają ze sobą wspólnego? Odpowiedz jest bardzo prosta, mają metalowe elementy. A nieodpowiednio zabezpieczona paczka, kilka tygodni na wodzie i metalowe części w paczce to praktycznie gwarancja rdzy!

Co zrobić aby uniknąć rdzy?

Wystarczy zainteresować się na przykład produktem jakim jest folia antykorozyjna VCI. Jest to idealne rozwiązanie ponieważ poprzez folię możemy stworzyć fizyczną warstwę pomiędzy produktem a wilgocią. To nie wszystko! Tego typu folie zawierają lotne inhibitory korozji. Są one w pełni bezwonne, i nie brudzą produktu. Prosta metoda bo niby dodatkowe opakowanie ale sama folia i zawarte w niej inhibitory to wysoce zaawansowany technologicznie produkt.

Koniec z reklamacjami

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i często wysyłasz produkty z metalowymi elementami to powinieneś się zainteresować tym rozwiązaniem. Na pewno skończy się problem reklamacji z powodu rdzy na produkcie i uszkodzeń. Będziesz miał dowód, że paczka była profesjonalnie zabezpieczona i nie mogło się nic stać. Jeśli jesteś zainteresowany to wejdź na stronę excor gdzie znajdziesz ofertę firmy, która zajmuje się tym profesjonalnie. Oprócz ochrony folią istnieją inne produkty. Jednymi z nich są emitery i pochłaniacze wilgoci. Ta firma jest wyłącznym partnerem NTIC  w Polsce czyli federacji spółek w ponad 60 krajach zajmujących się rozwiązaniami VCI.

Jeśli nadal się zastanawiasz to wejdź w zakładkę przykłady zastosowań i dowiedz się więcej jak i co możesz chronić materiałami antykorozyjnymi. Twoja renoma i standard świadczonych usług w sprzedaży z pewnością się podniesie.