Co warto wiedzieć o wylewki podłogowe Łódź?

Jastrych anhydrytowe to wylewka samopoziomująca, dzięki czemu możemy uzyskać gładką powierzchnię bez dodatkowego wysiłku. Jako dobry przewodnik ciepła jest idealny pod ogrzewanie podłogowe.

Wylewki anhydrytowe nie są jednak polecane w miejscach stale narażonych na wilgoć, dlatego też nie stosuje się ich w pomieszczeniach takich jak garaże, piwnice czy kotłownie. W przypadku kuchni czy łazienki, w celu zapobiegnięcia kontaktu z wodą, stosuje się odpowiednią hydroizolację.

Której firmie powierzyć wykonanie wylewki podłogowe Łódź?

Pamiętaj, że wykonanie wylewki anhydrytowej nie jest proste, zwłaszcza, jeśli pomieszczenie ma nieregularne kształty lub przewężenia.  W porównaniu do klasycznego cementu, którego gładkość i trwałość zależy w największej mierze od doświadczenia i umiejętności wykonawcy, anhydryt wypada bardzo dobrze, z pewnością jest to rozwiązanie, które warto zastosować zarówno w domu, jak i biurze.

Remontując mieszkanie warto zadbać o doświadczonego wykonawcę, który poradzi sobie w nieprzewidzianych sytuacjach. Jeśli planujesz wspomniane prace i chciałbyś mieć w mieszkaniu wylewkę anhydrytową, firma Tempo będzie dobrym wyborem – wylewki podłogowe Łódź.