Folia antykorozyja VCI – zbawienie przedsiębiorców

Narastający problem

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób kupuje produkty z zagranicy. Często produkty te, są dostarczane do Polski statkiem z innego kontynentu. Zwykle zamawiamy ubrania, drobne gadżety oraz części: samochodowe, motocyklowe lub komputerowe. Problem pojawia się w przypadku elementów wykorzystywanych do naprawy pojazdów lub sprzętu elektronicznego. Co te produkty mają ze sobą wspólnego? Odpowiedz jest bardzo prosta, mają metalowe elementy. A nieodpowiednio zabezpieczona paczka w trakcie transportu morskiego skutkuje korodowaniem części metalowych.

Co zrobić żeby uniknąć rdzy?

Wystarczy odpowiednio zabezpieczyć transportowany  element, np. stosując produkt taki jak folia antykorozyjna VCI. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ za jej pomocą, możemy stworzyć fizyczną warstwę pomiędzy produktem, a wilgotnym otoczeniem. To jednak nie wszystko! Tego typu folie, zawierają lotne inhibitory korozji wytwarzające pewnego rodzaju parę, która osiadając na metalowych częściach, zabezpiecza je przed rdzą. Para ta jest bezwonna, i nie brudzi produktu. Folia i zawarte w niej inhibitory, to wysoce zaawansowany technologicznie produkt.

Koniec z reklamacjami

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i często wysyłasz do klientów produkty z metalowymi elementami, powinieneś zainteresować się tym rozwiązaniem. Dzięki niemu, na pewno skończy się dla Ciebie problem częstych reklamacji z powodu rdzy i powstałych na jej skutek uszkodzeń. Będziesz miał dowód, że paczka była profesjonalnie zabezpieczona i ewentualne uszkodzenia nie powstały w wyniku zaniedbań z Twojej strony. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na stronę excor.pl gdzie znajdziesz ofertę firmy, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją profesjonalnych materiałów antykorozyjnych. W ofercie firmy znajdziesz wiele skutecznych rozwiązań, idealnych do zabezpieczania różnych produktów. Wśród nich znajdziesz, papiery antykorozyjne, smary i oleje, a także emitery oraz pochłaniacze wilgoci. Ta firma jest wyłącznym partnerem NTIC  w Polsce, czyli federacji spółek w ponad 60 krajach zajmujących się rozwiązaniami VCI.

 

Popularne tagi : płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny , smar antykorozyjny , papier VCI , folia VCI , worki VCI , antykorozja , zabezpieczenie antykorozyjne , środki antykorozyjne

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
folia antykorozyjna

Dojazd: