Jak zabezpieczyć wylewkę anhydrytową przed mokrymi pomieszczeniami?
Temat oddziaływania wilgoci na wylewkę anhydrytową niestety bardzo często pojawia się już po podpisaniu wielu umów z kontrahentami, kiedy jeszcze nie byliśmy świadomi istnienia tego problemu. A właściwie, to na czym on polega? Ten rodzaj wylewki nie jest przystosowany do miejsc, w których panuje ciągła wilgoć, jak chociażby myjnie samochodowe czy kuchnie przemysłowe. Nie znaczy to jednak, że możemy zastosować go w naszej łazience czy garażu. Ważne będzie jednak wykonanie odpowiednich zabezpieczeń.
Przygotowanie izolacji przeciwko wilgoci
Jest to niezbędny krok, od którego w 99% przypadków zdecydowanie powinniśmy rozpocząć. Warto też zastosować dodatkowe uszczelniacze – może to być folia w płynie lub szlam uszczelniający. Dobrą praktyką będzie zalanie miejsc łączenia ściany i podłogi standardową, cementową wylewką. Po wykonaniu powyższych zaleceń, nic nie powinno stać na przeszkodzie aby wykorzystać ten niezwykle doceniany materiał.
Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące wykorzystania wylewka anhydrytowa w mokrych pomieszczeniach, skontaktuj się ze specjalistami z firmy Tempo SPJ.
- Fush popularna odmiana papierosa elektronicznego - 27 Oktober 2020
- Gumy do ćwiczeń fitness - 5 Oktober 2020
- Sex massage Wien – Ein Service, der ein unvergessliches Erlebnis bietet - 25 September 2020